5/5 - (1 vote)

Parking przy lotnisku Kraków-Balice stanowi ciekawą opcję dla turystów, którym zależy na tym, aby znaleźć miejsce parkingowe dla swojego samochodu.

Podziemny parking w pobliżu terminalu lotniska cieszy się zainteresowaniem wielu podróżujących, którzy chcą zostawić swój samochód niedaleko lotniska, będąc w podróży. Sprawdź, jakie opcje oferuje Ci parking Balice, ile zapłacisz za postój i dlaczego warto skorzystać z możliwości wcześniejszej rezerwacji.

Parking Kraków Balice – świetna oferta dla podróżujących

Sprawdź ofertę parking Balice, cena za postój jest naprawdę atrakcyjna, a przy wcześniejszej rezerwacji online, może być jeszcze niższa. Pamiętaj, że lotnisko Kraków-Balice to jeden z najbardziej zatłoczonych portów lotniczych w kraju, dlatego znalezienie wolnego miejsca parkingowego na ostatnią chwilę jest praktycznie niemożliwe. Miejsce na podziemnym parkingu w pobliżu lotniska Balice można zarezerwować z wyprzedzeniem i bez wychodzenia z domu. Formularz rezerwacyjny online pozwala na dobranie odpowiedniego terminu i szybkie opłacenie rezerwacji, byś na miejscu nie musiał martwić się o dodatkowe formalności.

Lotnisko w Krakowie każdego roku obsługuje miliony pasażerów. Podziemny parking powstał z myślą o osobach, które często latają w celach biznesowych, jak i turystach, przyjeżdżających z miasta i dalszych części kraju, poszukujących miejsca na pozostawienie pojazdu. Jesteś zainteresowany miejscem parkingowym na parkingu Balice? Sprawdź, jakie są aktualne ceny!

Parking Balice – cena

Za godzinę postoju zapłacisz już od 10 złotych, przy czym, im dłużej parkujesz, tym bardziej atrakcyjna jest oferta. Za całą dobę zapłacisz od 30 złotych przy rezerwacji miejsca online, a za tydzień 120 złotych. Jeżeli jesteś posiadaczem karty Pcard, możesz liczyć na jeszcze atrakcyjniejsze rabaty. Parking otwarty jest 24/7, a więc nie ma znaczenia, o której godzinie przyjedziesz na miejsce, Twoje stanowisko będzie na Ciebie czekać.