Polityka Prywatności

Polityka Prywatności strony wyskoczmy.pl

Data ostatniej aktualizacji: 09.10.2023

Wprowadzenie

Witamy na stronie wyskoczmy.pl. Dbanie o Twoją prywatność jest dla nas priorytetem. Niniejsza Polityka Prywatności wyjaśnia, jakie dane zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz jakie są Twoje prawa i opcje związane z danymi osobowymi.

Zbieranie i Wykorzystywanie Informacji

  1. Dane osobowe: Jeśli zdecydujesz się zarejestrować na naszej stronie lub skorzystać z określonych usług, możemy prosić o podanie danych osobowych takich jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu.
  2. Dane logowania: Zbieramy także informacje związane z Twoją aktywnością na stronie, takie jak adres IP, typ przeglądarki, język przeglądarki, odwiedzane strony, czas spędzony na stronie.
  3. Cookies: Używamy plików cookies w celu ulepszania jakości usług, analizy korzystania ze strony oraz w celach marketingowych.

Bezpieczeństwo

Zastosowaliśmy różne środki zabezpieczające w celu ochrony Twoich danych osobowych. Wszystkie dane są przechowywane w bezpiecznym środowisku, chronione hasłami i mechanizmami szyfrowania.

Udostępnianie Danych

Nie udostępniamy Twoich danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że jest to niezbędne do świadczenia usług lub wypełnienia obowiązków prawnych.

Twoje Prawa

Masz prawo do dostępu, poprawiania, usuwania swoich danych osobowych, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym momencie.