Kraków Balice – parking płatny dla turystów i mieszkańców

0
1971
4/5 - (2 votes)

Parking w okolicy lotniska Kraków Balice to kompleks dla samochodów zlokalizowany zaledwie 500 metrów od terminalu lotniska.

Dla wielu podróżujących jest to duże udogodnienie, ponieważ pozwala na zarezerwowanie miejsca parkingowego przed przylotem, a co więcej, na parkingu można samochód zostawić na dłużej, odbierając go po powrocie z wakacji lub podróży służbowej.

Parking przy lotnisku – darmowy transfer do terminala

Wiadomo, jak zatłoczony jest port lotniczy Kraków – Balice, parking w pobliżu stanowi więc bardzo duże udogodnienie dla osób, które chcą mieć pewność, że będą miały gdzie zostawić samochód, wybierając się w podróż samolotem.  Jednak to nie wszystkie korzyści, jakie oferuje ten kompleks. Jeżeli masz ze sobą duży bagaż, i nawet te 500 metrów może być dla Ciebie trudne do przejścia, masz szansę skorzystać z darmowego transportu prosto do terminala.

Parking przy lotnisku Balice cieszy się popularnością także ze względu na atrakcyjne ceny. Już od 35 złotych możesz zostawić auto na parkingu na cały dzień, a im dłużej parkujesz, tym korzystniejsza jest oferta. Wyjeżdżasz w podróż służbową na miesiąc, a być może pracujesz w pobliżu lotniska i poszukujesz parkingu na co dzień? Atrakcyjny abonament w cenie 250 złotych miesięcznie z pewnością Cię zainteresuje! Pamiętaj, że lotnisko Kraków-Balice to miejsce, przez które każdego roku przewija się miliony osób. Jeżeli masz dość ciągłego poszukiwania wolnego miejsca parkingowego, zarezerwuj stanowisko dla siebie z wyprzedzeniem. W taki sposób możesz mieć pewność, że wolne miejsce parkingowe będzie na Ciebie czekać w wybranym terminie.

Z parkingu przy lotnisku w Balicach korzystają nie tylko turyści, ale także mieszkańcy Krakowa, dla których opcja płatnego parkowania jest korzystniejsza, niż poszukiwanie wolnego miejsca postojowego w godzinach szczytu. Zostaw3 swoje auto bezpiecznie i szybko, niezależnie czy wybierasz się w krótką, czy w długą podróż. Korzystając z Parkingu NCA Balice nie będziesz musiał martwić się o swoje auto!