Kampery — wynajem dla wszystkich

0
50
5/5 - (1 vote)

W dzisiejszych czasach jest wiele ciekawych metod podróżowania. Coraz więcej osób decyduje się na niezależne podróże. Taką możliwość daje między innymi wynajem kampera. Wypożyczalnia kamperów proponuje swoim klientom komfortowe kampery. W artykule wyjaśniamy, dlaczego warto decydować się na kampery (wynajem kamperów można zarezerwować już teraz online).

1. Dla kogo wynajem kampera?

2. Wypożyczalnia kamperów dla wszystkich

3. Dlaczego samochód kempingowy to dobry pomysł?

Ludzie podróżują w różny sposób. Jedni preferują w pełni zorganizowane wyjazdy z biurem podróży, a inni marzą o tym, by udać się na wakacje kamperem. Komfortowe pojazdy kempingowe mają korzystne warunki wynajmu, są w świetnym stanie i mają bardzo dobre wyposażenie. W ofercie są też nowe kampery. Każdy, kto chociaż raz zdecydował się na wynajem kampera, bardzo chętnie dokonuje rezerwacji pojazdu na kolejny sezon.  Wynajem w naszej wypożyczalni kamperów ma określone warunki. Klient musi mieć ukończony 23 rok życia i posiadać prawo jazdy kategorii B od minimum trzech lat. Wynajem camperów nie wymaga od kierowców innych uprawnień. Kampery premium na życzenie klienta mogą być dostarczone pod wskazany adres za dodatkową opłatą. Jeśli chodzi o wynajem kampera, cena zależy od tego, w jakim terminie ma być wynajmowany pojazd kempingowy. Cena określana jest za dobę. Nie ma limitu kilometrów. W cenę wliczone jest ubezpieczenie  OC, AC, Assistance i NNW. Ponieważ każdy kamper jest świetnie wyposażony, nie trzeba zabierać ze sobą garnków i tym podobnych produktów. Bez kosztów możliwe jest dodatkowe wyposażenie, po uprzednim ustaleniu szczegółów z wypożyczalnią. Z przyczyn higienicznych warto przywieźć własną pościel i ręczniki. Osoby udające się w podróż kamperem mogą pozostawić swoje pojazdy na monitorowanym parkingu w naszej wypożyczalni kamperów. Kamper jest alternatywą dla przyczep kempingowych. Kampery mogą wynajmować osoby prywatne i firmy.

Dla kogo wynajem kampera?

Przede wszystkim camper to najlepsza propozycja dla ludzi, którzy są spontaniczni i nie chcą wprowadzać w czasie wakacji sztywnych ustaleń co do trasy i celu podróży. Podróże kamperem dają 100% wolność i niezależność. Brak limitu kilometrów umożliwia podróże w dowolnych kierunkach. Mogą to być podróże krajowe i zagraniczne. Tak więc kamper to świetne rozwiązanie dla dużych rodzin, dla osób podróżujących ze znajomymi, dla introwertyków źle znoszących zatłoczone miejsca i przepełnione środki transportu, dla osób poszukujących wypoczynku na łonie natury w mało popularnych miejscowościach, a także dla osób podróżujących ze swoimi pupilami. Wakacje z kamperem w roli głównej gwarantują niezapomniane wspomnienia. Każdy może poczuć zew przygody.

Wypożyczalnia kamperów dla wszystkich

Kampery to styl życia. W żadnej mierze nie da się porównać podróży kamperem z wycieczką zorganizowaną przez biuro podróży. Chodzi o to, że firmy organizujące wycieczki mają z góry ustalony plan trasy i zwiedzania, turyści muszą podporządkowywać się do godzin wyznaczonych przez biuro, a wycieczki fakultatywne są dodatkowo płatne. Przykładowo wycieczka ma zaplanowane, że zwiedza dane muzeum przez dwie godziny. Nie da się zobaczyć wszystkich wystaw w tak krótkim czasie. Człowiek nie może w spokoju epatować się dziełami sztuki. Zupełnie inaczej jest w przypadku kampera. Jeśli rodzina ma ochotę iść do muzeum, to może je zwiedzać nawet przez kilka dni. Niezależne podróżowanie to możliwość odwiedzenia mniej znanych zabytków. Żadna wykupiona wycieczka z biurem podróży nie zboczy ze swojej trasy.

Kamper nie narzuca żadnych ograniczeń. Jeśli ktoś ma ochotę pozostać dłużej w danym miejscu, to po prostu zostaje. Bardzo ważne jest to, że w podróżowaniu kamperem nie ma pośpiechu typowego dla wycieczek zorganizowanych. Wyposażenie kampera pozwala na przygotowywanie posiłków we własnym zakresie. Podróżujący nie są narażani na „paragony grozy”. Dzięki kamperom można spędzić rodzinne wakacje w atrakcyjny, a zarazem ekonomiczny sposób.

Dlaczego samochód kempingowy to dobry pomysł?

Wypożyczalnia kamperów umożliwia wynajem pojazdów na czas określony (w ofercie zazwyczaj jest podawany minimalny czas wynajmu). Turyści mogą osobiście przekonać się, jak sprawdzają się w podróży tego rodzaju pojazdy. Kampery są zazwyczaj bardzo dobrze wyposażone, zatem mogą być traktowane jak „domy na kółkach”.  W kamperze są między innymi bardzo wygodne łóżka do spania. Campery są bardzo popularne na całym świecie.

W Polsce coraz więcej osób jest zainteresowanych wejściem do świata caravaningu. Wynika to między innymi z potrzeby oderwania się od codziennego życia, spędzania więcej czasu na łonie natury, z chęci poznawania świata i doświadczania przygód. Odpoczynek z dala od cywilizacji dodaje ludziom energii i regeneruje ich kondycję. Nie każdemu służą wakacje w topowych turystycznych miejscowościach. Nie każdy też chce spędzać urlop w apartamentowcu lub w hotelu. Co ważne, dzięki kamperom w każdej chwili można zmienić miejsce pobytu i nie traci się z tego powodu żadnych pieniędzy. Osoby zainteresowane mogą skorzystać z oferty wypożyczalni kamperów w każdej chwili. Alternatywnie mogą zdecydować się na znacznie mniej wygodne przyczepy kempingowe. Wynajem przyczep kempingowych to dobra propozycja dla osób, które chcą pozostać w wybranym miejscu na dłużej (na przykład na własnej działce).