5/5 - (1 vote)

Znalezienie odpowiedniego miejsca na wyjazd bywa trudne. Od dawna jednak popularnym kierunkiem są góry. Rześkie powietrze, piękne widoki, wiele ciekawych możliwości spędzania czasu – czego chcieć więcej? Szczególnie dobrym miejscem na wyjazd może okazać się Szczyrk. To ciekawa miejscowość, gwarantująca wysokiej jakości nocleg i liczne atrakcje.

  1. Dlaczego Szczyrk to doskonałe miejsce zarówno na urlop, jak i do profesjonalnej organizacji spotkań biznesowych?
  2. Atrakcje w centrum Szczyrku i okolicach – co warto zobaczyć?
  3. Jakie atrakcje swoim gościom zapewnia hotel Alpin?

Dlaczego warto wybrać się do Szczyrku i w jakim hotelu w tym mieście warto się zatrzymać? Spróbujmy dowiedzieć się więcej na ten temat.

Dlaczego Szczyrk to doskonałe miejsce zarówno na urlop, jak i do profesjonalnej organizacji spotkań biznesowych?

Szczyrk to miasto, w którym można znaleźć wszystko, co potrzebne zarówno dla spędzenia komfortowego wypoczynku, jak i przeprowadzenia spotkań biznesowych. Ta popoularna górska miejscowość pozwala nie tylko wypocząć w otoczeniu przyrody, ale i gwarantuje dobre nastawienie i otwartość umysłu. Wystarczy jedynie wybrać świetnie zlokalizowany hotel, wyposażony w sale konferencyjne i z dużym parkingiem, i można śmiało organizować spotkania biznesowe, szkolenia, wyjazdy integracyjne i wiele innych. A po wypełnieniu zawodowych obowiązków korzystać z wszystkich zalet Szczyrku, które ściągają tu wielu turystów. Na wielbicieli niedzielnych spacerów czekają nieziemskie widoki. Spacer wzdłuż górskiego potoku, szlaki turystyczne czy szczyty górskie pozwalają nieco się poruszać, a jednocześnie nie zmęczyć się za bardzo.

Atrakcje w centrum Szczyrku i okolicach – co warto zobaczyć?

Każdy odwiedzający szybko zorientuje się, jak różnorodne są atrakcje w Szczyrku. Można tu znaleźć naprawdę wiele. W centrum miasta można skorzystać z usług różnych lokali serwujących smaczne jedzenie. Najmłodszych gości z pewnością ucieszy obecność takich atrakcji, jak dostępna latem 80-metrowa zjeżdżalnia wodna czy baseny. Z kolei zaprawieni wędrowcy koniecznie muszą wspiąć się na najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego, czyli mierzące 1257 metrów Skrzyczne. Popularnym kierunkiem jest też Malinowa Skała czy Szyndzielnia. Nie można zapomnieć też o tym, że w Szczyrku znajduje się kompleks skoczni narciarskich Skalite. To idealny wybór na zimowy, sportowy wypad.

Jakie atrakcje swoim gościom zapewnia hotel Alpin?

Decydując się na wyjazd do Szczyrku, zdecydowanie warto zatrzymać się w hotelu Alpin. To idealne miejsce, gwarantujące wszystko, czego potrzeba na wyjeździe. Hotel Alpin znajduje się w centrum miasta Szczyrk. Dla gości hotelowych jest tutaj przygotowany szereg udogodnień, dzięki którym pobyt będzie wygodny i komfortowy. Piękne, dobrze urządzone pokoje dostępne są w kilku różnych rodzajach. Oferowane są między innymi apartamenty, pokoje typu studio, pokoje jedno i dwuosobowe. Przemiła obsługa hotelu Alpin dba, aby odwiedzający mieli wszystko, czego potrzeba dla odpoczynku i wygody. W hotelu funkcjonuje ceniona restauracja Alpin. Nosi ona nazwę Beskidzka 40. Można w niej zapoznać się z przepysznym jedzeniem góralskim. Menu jest jednak bardzo obszerne i zapewnia także znane na całym świecie potrawy. Restauracja Alpin słynie z bardzo wysokiej jakości. Warto pamiętać, że w hotelu Alpin można zorganizować także przyjęcia weselne czy okolicznościowe oraz spotkania biznesowe. Świetna lokalizacja, świeżo wyremontowane pokoje, pyszne jedzenie i sale konferencyjne sprawiają, że każdy gość znajdzie tutaj to, czego potrzebuje.