5/5 - (1 vote)

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi – ogomna ilość potu wylanego na zawodach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. To wszystko pozwoliło nam przekonać się, z jakimi doświadczeniami mierzą się zawodnicy (zawodowcy oraz amatorzy) różnych dyscyplin sportowych. Nasze obserwacje nie poszły na marne. Przeciwnie! Każda z nich przeszła sktupulatną analizę, aby najpierw posłużyć do wypracowania, a następnie wyprodukowania nowoczesnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie rezultaty osiągasz. Chcesz uzmysłowić sobie, co powoduje, że stroje SMMASH są wyjątkowe? Przedstawiamy przykłady nowatorskich metod, które w nich zastosowaliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich wydajność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym silnym treningu niewątpliwie pojawia się pot, a wraz z nim – przykre „aromaty”. Nie każdy jednak wie, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za ten proces odpowiedzialne są bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Z tego powodu włókna wykorzystywane w produktach SMMASH, posiadają neitypowe łączenia z jonami srebra, które są naturalnym elementem umożliwiającym bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Włókna nie tylko normuje temperaturę i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale także skutecznie hamują pojawianie się oraz rozmnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować perfekcyjne uwarunkowania do ćwiczeń, to znaczy takie, które nie blokują Twoich ruchów,zapewniają precyzyjne “czucie” oraz wygodę, w produktach SMMASH wykorzystujemy innowacyjną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej odzież posiada idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – perfekcyjnie dopasowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z kluczowych czynników, który decyduje o komforcie, stopniu zmęczenia, a przede wszystkim – efektach ćwiczeń. Chcąc w trakcie uprawiania sportu oddawać z siebie sto procent – powinieneś dbać o to, aby nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

Z pomocą ponownie nadchodzi nasza odzież, a wraz z nią – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego prawidłowo odprowadza pot nagromadzony na skórze, tym samym nadzorując, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zachęcona pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość utworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do podstawowych tkanin termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei zamieszczane za pośrednictwem nowoczesnej techniki – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie pozwala uzyskiwać nawet 40% głębsze kolory, a przede wszystkim – nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Dzięki temu odzież SMMASH jest pozbawiona ryzyka i z powodzeniem może sprawdzić się dla każdego – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Przekonaj się sam- podczas ulubionych treningów lub sportowych rutniejach. Z całą pewnością natychmiastowo odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!