5/5 - (1 vote)

Nie wiesz, gdzie zabrać dzieci na ferie lub wakacje? Marzysz, aby odpocząć z dala od zgiełku, a przy tym zapewnić dzieciom opiekę? Zaplanuj przyjazd nad mazurskie jezioro Orzyc do ośrodka Zalesie Mazury. Ten hotel dla rodzin z dziećmi oferuje masę atrakcji dla najmłodszych gości, a także dla ich rodziców i opiekunów.

Dlaczego warto zaplanować rodzinny urlop na Mazurach?

Wprawdzie Mazury kojarzą się przede wszystkim z żeglowaniem po jeziorach. Jest to jednak region piękny przez cały rok i spodoba się nie tylko amatorom sportów wodnych. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że zima bywa tu śnieżna i mroźna, a przez to piękna i magiczna. Wszak niedaleko stąd na Suwalszczyznę, nazywaną polskim biegunem zimna. W praktyce oznacza to, że właśnie na Mazurach warto zaplanować ferie zimowe, z dala od zakorkowanych górskich dróg i zatłoczonych kurortów. Z kolei wiosną, gdy przyroda budzi się do życia, a ptaki zakładają gniazda, warto odpocząć nad wodą i chłonąć rześkie, czyste powietrze. Lato jest idealne na kąpiele wodne i słoneczne, żeglowanie, wiosłowanie i spacery. Jesień to czas kolorowych lasów, które odbijają się w jeziornej toni całą gamą jesiennych barw. Co jeszcze potrzebne jest, aby spędzić idealny rodzinny urlop? Oczywiście porządny, komfortowy hotel dla rodzin z dziećmi. Najlepszy tego typu obiekt mieści się w Zalesiu koło Barczewa nad jeziorem Orzyc.

Zalesie Mazury – hotel dla rodzin z dziećmi

Zalesie Mazury to kompleksowy obiekt wczasowy z atrakcjami dla dzieci w każdym wieku i ciekawą ofertą wypoczynku dla dorosłych. Jest tu wypożyczalnia sanek, sale zabaw dla dzieci w różnym wieku, wewnętrzna piaskownica, sala sportowa ze ścianką wspinaczkową i basen z brodzikiem. Przede wszystkim zaś hotel zapewnia opiekę profesjonalnych animatorek, które organizują dzieciom zabawy, zarówno na świeżym powietrzu, jak i zajęcia w salach zabaw. Rodzice mogą w tym czasie spacerować, korzystać z zabiegów w hotelowej strefie relaksu, która obejmuje basen i profesjonalne SPA, a latem pływać i opalać się na prywatnej, przyhotelowej plaży.

Czyste lasy i jeziora, ostoje ptaków i zwierząt leśnych, ośrodki sportów wodnych, a przy tym ciekawy regionalny folklor i gościnni mieszkańcy. Tak w skrócie można opisać Mazury. Dołącz do rzeszy turystów, którzy pokochali ten region.