5/5 - (1 vote)

Siłownie plenerowe i place zabaw są nie tylko elementami infrastruktury miejskiej, ale prawdziwymi ośrodkami zdrowego stylu życia integrującymi społeczności lokalne i promującymi aktywność na świeżym powietrzu. Jako wiodący producent placów zabaw i siłowni zewnętrznych tworzymy atrakcyjną i bezpieczną przestrzeń do ćwiczeń, zabawy i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Użytkownicy sprzętu rekreacyjnego chcą, żeby był jak najbardziej różnorodny, atrakcyjny wizualnie i umożliwiał wszechstronne zastosowanie. Właściciele i zarządcy takich obiektów oczekują przede wszystkim bezpieczeństwa i niezawodności wyposażenia. Firma STARMAX od lat godzi oczekiwania użytkowników i zarządców zewnętrznej infrastruktury sportowej dostarczając bezpieczne, trwałe, estetyczne i funkcjonalne urządzenia. Zastanawiasz się, co w takim razie możemy Ci zaproponować?

Sprzęt rekreacyjny dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów

Wiele firm obiecuje sprzęt rekreacyjny dla każdego, niestety niewiele spełnia te obietnice. Pod tym względem oferta STARMAX wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencji. Jest pełna, elastyczna i umożliwia kompleksową aranżację dowolnej przestrzeni – od przedszkolnego placu zabaw, przez plenerową siłownię dla dorosłych i dzieci, aż po profesjonalny park do street workout’u. Całość dopełniają stoły do gier, tablice edukacyjne oraz elementy małej architektury, dzięki czemu jako inwestor możesz powierzyć całościową realizację projektu jednemu wykonawcy. To nie tylko wygoda, ale również duża oszczędność czasu i środków.

Siłownie plenerowe zewnętrzne

Na szczególną uwagę zasługują siłownie plenerowe zewnętrzne STARMAX, które – dzięki dużemu zróżnicowaniu urządzeń i praktycznie nieograniczonym możliwościom ich konfiguracji w ramach tworzonych zestawów – rzeczywiście odpowiadają na potrzeby użytkowników w różnym wieku i o zróżnicowanym poziomie sprawności fizycznej. Ponadto, uwzględnienie w planie siłowni urządzeń z Serii Integracyjnej umożliwia dostosowanie jej wyposażenia do potrzeb i możliwości osób z niepełnosprawnościami, co doskonale wpisuje się w założenia projektowania inkluzywnego.

Trampoliny na place zabaw

Kolejnym rewolucyjnym produktem STARMAX są trampoliny na place zabaw. Trampoliny ziemne zostały zaprojektowane i wykonane w sposób umożliwiający ich bezpieczne użytkowanie przez dzieci, młodzież i dorosłych (do 120 kg). Trampoliny oferujemy w różnych zestawach i konfiguracjach, co umożliwia ich zastosowanie w rozmaitych projektach. O bezpieczeństwie trampolin decyduje ich specyficzna konstrukcja i zastosowane materiały. Powierzchnia skakania znajduje się na równi z poziomem gruntu, co pozwala uniknąć kontuzji wywołanych upadkiem z trampoliny. Została wykonana ze specjalnych, antypoślizgowych bloczków, które charakteryzuje wysoka odporność na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. To wszystko przekłada się na wysoką trwałość trampolin zewnętrznych. Produkt jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Trampoliny wykonujemy w różnych rozmiarach i kształtach.