5/5 - (1 vote)

Jest wiele sposobów na relaks i spędzanie wolnego czasu. Można wybrać spacery po parku lub plaży, jazdę na rowerze, leżak i książkę. Dobrym pomysłem jest także rejs statkiem po Odrze. To doskonała propozycja dla mieszkańców Szczecina i okolic. Dlaczego warto z niej skorzystać? Co można zobaczyć, pływając po malowniczych wodach Odry?

Rejs po Odrze – wyjątkowa forma relaksu

Rejsy statkiem uwielbiane są przez dorosłych i dzieci. Odra jest urokliwą rzeką, pełną ciekawych meandrów i ciekawych zakątków. W czasie rejsu można zobaczyć piękne, nieodkryte miejsca, podziwiać przyrodę, mijane miasteczka i zabytki. Niektórych miejsc nie widać z lądu, dlatego rejsy to doskonała okazja na odkrycie tajemnic regionu. Miłośnicy przyrody mogą zza burty statku podglądać ptaki, obserwować leśną zwierzynę i zielone wyspy. Warto zabrać z sobą lornetkę, która pozwoli zobaczyć dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Rejs statkiem w Szczecinie pozwala się dotlenić, spędzić czas z najbliższymi na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody. To także świetny sposób na imprezę integracyjną dla pracowników czy studentów. 

Tematyczne rejsy po Odrze

Firma organizująca rejs statkiem w Szczecinie ma wiele ciekawych propozycji, idealnych dla fanów historii, przyrody czy romantycznych wypraw. Warto dopasować rejs dla swoich zainteresować, dzięki czemu na długo pozostanie w pamięci, pozwoli przyjemnie spędzić czas. Załoga dba, aby każdy pasażer był zadowolony i cieszył się komfortem na statku. Co można wybrać?

  • Rejs z winem w tle – w czasie rejsu można poznać historię wina, dawnych zakonów, wojów i buntowników. Na pokładzie na pasażerów czeka pomorskie wino, które nie ma sobie równych. Rejs trwa dwie godziny, opowieści o winie i okolicach snuje doświadczony przewodnik turystyczny.

  • Rejs do wraku betonowca – to gratka dla fanów historii, którzy chcą poznać historię legendarnego wraku. W trakcie rejsu przewodnik opowiada lokalne historie i opowieści nawiązujące do tematu wyprawy.

  • Rejs po porcie w Szczecinie – to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, delektowania się industrialnymi widokami, zobaczenia miasta z innej perspektywy.

  • Rejs Zielone zakątki Odry – to wyjątkowa podróż po najbardziej malowniczych zakątkach Odry. W trakcie rejsu statek pływa się po rzece Świętej oraz jeziorze Dąbie, wyprawa pozwala poczuć harmonię i bliskość z przyrodę.

  • Rejs o zachodzie słońca – to propozycja dla wszystkich, którzy chcą poczuć magię i zobaczyć niezwykle widowiskowy zachód słońca. To dobry wybór dla par, które chcą spędzić romantyczne chwile, delektować się spokojem.

Rejsy po Odrze trwają od 1 do 3 godzin, to niezwykłe przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci. Dzięki zachwycającym, zapierającym dech w piersiach widokom, opowieściom i anegdotom przewodników można odpocząć, zrelaksować się i spędzić czas w komfortowych warunkach.