5/5 - (2 votes)

Przepiękne widoki i urozmaicone trasy to nie jedyne zalety Beskidów. Chętnie przyjeżdżają tu osoby w każdym wieku, z dziećmi, znajomymi, by odpocząć, nabrać energii i zaznać ruchu na świeżym powietrzu. Jak jeszcze można spędzić czas w tym regionie?

Na czym polega popularność Beskidów?

Choć w Polsce możemy się poszczycić naprawdę wieloma pasmami górskimi, te beskidzkie cieszą się bardzo dużą popularnością wśród turystów. Co roku zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim zjeżdżają się tu miłośnicy górskich atrakcji z całego kraju, a także zza granicy. Ogromnym atutem tego regionu jest różnorodność. Dotyczy ona zarówno szlaków turystycznych pieszych, rowerowych, jak również innych dostępnych rozrywek. Każdy dzięki temu może znaleźć tu coś, co sprawi, że jego urlop będzie wyjątkowy i udany. Śmiało też można przyjeżdżać w te okolice wielokrotnie, by za każdym razem odkrywać coś nowego.

Na dużą uwagę zasługuje atmosfera panująca w Beskidach. Rozległe tereny oraz mnogość ścieżek ułatwia wypoczynek w ciszy, z dala od cywilizacji i tłumów turystów. Tym, co przyciąga, są często również ceny. Wisła noclegi z wyżywieniem są bardzo atrakcyjną opcją w porównaniu z innymi popularnymi miejscowościami górskimi. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku wyjazdów na długi urlop rodzinny.

Co robić w Beskidach z przyjaciółmi?

Przyjrzyjmy się bliżej możliwościom, jakie stoją w tym regionie przed osobami dorosłymi, paczką znajomych, którzy wybrali się na wspólny wypoczynek. Opcji jest wiele. Najważniejsze obejmują piesze wędrówki po górach. Na początek warto wybierać łatwe trasy, by się rozruszać, jak również poznać możliwości grupy. Dobrze jest zacząć od Doliny Twardorzeczki, pójść z Wisły Jawornika na Soszów Wielki lub z Wisły na Stożek Wielki. Nieco trudniejsze szlaki na kolejne dni to np.: przez Czupel, Smerkowiec, do Doliny Gościejów lub przez Kubalonkę do Groniczek. Osoby o wyższym stopniu zaawansowania mogą się wybrać na Baranią Górę, a po drodze zobaczyć Kaskady Rodła.

Wieczorami po zejściu ze szlaku najlepszym pomysłem na spędzenie czasu z przyjaciółmi jest biesiada w miejscu noclegu, smakowanie regionalnych potraw, raczenie się tradycyjnymi napitkami, albo relaks w basenie – takie atrakcje czekają na gości, którzy wybiorą pokoje Wisła w Domu Wczasowym Beskidy.

W przerwie od wędrówek można odwiedzić tutejsze muzea i atrakcje np.: Muzeum Adama Małysza, Muzeum Beskidzkie im. A. Podżorskiego, Pałacyk Myśliwski Habsburgów, Skocznię Adama Małysza, albo Amfiteatr im. Stanisława Hadyny, w którym w sezonie odbywają się koncerty.

Atrakcje w Wiśle dla rodzin z dziećmi

Rodzinne wakacje w Beskidach? Świetnie sprawdzi się Wisła hotel z basenem, apartamenty, klimatyczne pensjonaty lub pokoje na wynajem dają wiele możliwości i szansę wybrać najlepsze z dostępnych rozwiązań.

W trakcie pobytu w Wiśle można zaszczepić w najmłodszych turystach górskiego bakcyla. Wiele łatwych szlaków zapewnia przepiękne widoki oraz potrafi zarazić swoim niepowtarzalnym klimatem i bliskością natury.

Będąc z dziećmi w Wiśle, koniecznie trzeba odwiedzić Park Kopczyńskiego, Zabytkowy Park Przygód, Kolej Linową na Skolnity, Aleję Gwiazd Sportu, „Wiślańską Niagarę”, park linowy, letni tor saneczkowy, Górski Park Równica i Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu.

W przypadku rodzinnego wyjazdu bardzo ważne jest umiejscowienie punktu noclegowego. Szukając Wisła noclegi ze śniadaniami, zwróć uwagę na to, by obiekt posiadał zielony teren do zabawy na świeżym powietrzu i usytuowany był z daleka od ruchliwych arterii miasta.

Wisła – noclegi z wyżywieniem dla każdego

Planujesz tegoroczne wakacje w Beskidach z paczką znajomych albo najbliższą rodziną? Strzałem w dziesiątkę na pewno będzie Wisła. Noclegi z basenem, siłownią i restauracją serwującą pyszne potrawy, to idealne miejsce do tego, by się zrelaksować, wyciszyć oraz wzmocnić  relacje z bliskimi. Jeśli jesteś tego samego zdania, koniecznie sprawdź, co oferuje  Dom Wczasowy Beskidy! To miejsce, które pozwoli Ci się oderwać od problemów, codziennej rzeczywistości i oddać wypoczynkowi, naładować baterie, spędzić przyjemnie czas. Obiekt słynie z wysokiej jakości obsługi, czystości, funkcjonalnie urządzonych pokoi, basenu, siłowni oraz strefy relaksu, w której po dniu pełnym wrażeń możesz skorzystać z masażu całego ciała.

Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji, blisko centrum, ale jednak na uboczu w przepięknej, zielonej okolicy. Wybierz Beskidy a Wisła noclegi z wyżywieniem znajdziesz w https://dwbeskidy.com.pl/