3 dni
Czas pobytu
Przelot i hotel
Wliczone w cenę


Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po największych atrakcjach i dojeździe z lotniska:

Zakwaterowanie w położonym w samym centrum miasta hotelu Donatello z codziennymi śniadaniami i bardzo dobrą oceną: 7,9/10 (zobacz wszystkie opinie). Stacja metra Manzoni znajduje się w odległości zaledwie 150m od hotelu.

Z lotniska do hotelu można się dostać autobusem lotniskowym o numerze LE w kierunku Termini. Po dojechaniu do końcowego przystanku należy przesiąść się w tramwaj o numerze 14. Przystanek tramwajowy znajduje się w odległości około 50 metrów od hotelu. Cała podróż zajmuje około 1 godziny.

Uwaga: jeśli w wybranym terminie hotel nie będzie dysponował wolnymi miejscami to zostanie zarezerwowany pokój w innym hotelu o podobnym standardzie i lokalizacji. Nasz konsultant przekaże informacje o dostępności podczas rezerwacji.

Opinie naszych klientów

4.50 na podstawie 2 opinie
2 listopada 2015

Byłam już w wielu miastach Europy i nie tylko, ale Rzym cały czas był na liście moich marzeń koniecznych do spełnienia. Cieszę się, że wreszcie udało mi się zrealizować ten punkt. To chyba moje ulubione miejsce na ziemi, niesamowity klimat tam panuje. Zabytki zwalają z nóg – patrzysz na ruiny czegoś, co było budowane 2 tysiące lat temu, przecież to nieprawdopodobne!

27 listopada 2015

Byłem w październiku i polecam ten termin, bo nie ma już takich tłumów jak w wakacje. Masakryczne korki, nawet nie warto ładować się do taksówek, bo szkoda na to czasu. Już lepiej pospacerować bez jakiegoś konkretnego planu zwiedzania, bo na każdym kroku znajduje sie coś godnego uwagi. Jedzenie super, tylko ceny nie zachęcają.

Zostaw swoją opinie