5 dni
Czas pobytu
Przelot i hotel
Wliczone w cenę


Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po największych atrakcjach i dojeździe z lotniska:

Zakwaterowanie w położonym w samym centrum miasta hotelu Auto Hogar z codziennymi śniadaniami i bardzo dobrą oceną: 8/10 (zobacz wszystkie opinie). Stacja metra Paral·lel znajduje się około 50 metrów od hotelu.

Z lotniska do hotelu można się dostać kolejką lotniskową o numerze R2N. Po dojechaniu do przystanku Sants należy przesiąść się w metro o numerze L3 i wysiąść na stacji Paral·lel skąd hotel znajduje się w odległości około 50 metrów. Cała podróż zajmuje około 40 minut.

Uwaga: jeśli w wybranym terminie hotel nie będzie dysponował wolnymi miejscami to zostanie zarezerwowany pokój w innym hotelu o podobnym standardzie i lokalizacji. Nasz konsultant przekaże informacje o dostępności podczas rezerwacji.

Opinie naszych klientów

5.00 na podstawie 2 opinie
12 października 2015

Barcelona jest idealnym miejsce, aby połączyć zwiedzanie z odpoczynkiem. Obowiązkowe jest wejście do Sagrada Familia, zdjęcia nawet w jednym procencie nie oddają uroku tego kościoła. Polecam też imponujący stadion olimpijki. Radzę robić zakupy rano, bo ok. 14 sklepy są zamykane, a Hiszpanie idą na siestę gdzies do 17.

27 listopada 2015

Atmosfera w mieście jest niesamowita, szczególnie wieczorem. Miasto tętni życiem, świetne imprezy w klubach, piękne miejsca na spacery, niesamowite budynki Gaudiego. Jedzenie wyśmienite, szczególnie jeśli ktoś lubi ryby. Wszędzie bary, dyskoteki, restauracje, sklepy, nie można się tu nudzić. Jeśli ktoś wybiera się na wycieczke z dziećmi to polecam oceanarium – nie jest jakieś ogromne, ale moją córeczkę musieliśmy długo przekonywać aby wreszcie stamtąd wyjść.

Zostaw swoją opinie