4 dni
Czas pobytu
Przelot i hotel
Wliczone w cenę


Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po największych atrakcjach i dojeździe z lotniska:

Zakwaterowanie w położonym w samym centrum miasta Hotel Marina z codziennymi śniadaniami i bardzo dobrą oceną: 7,6/10 (zobacz wszystkie opinie). Stacja metra Metaxourgio znajduje się w odległości zaledwie 350m od hotelu. Z obiektu pieszo można dostać się do największych atrakcji – dojście do Akropolu zajmuje jedynie 15 minut.

Z lotniska do hotelu można się dostać bezpośrednią linią metra M3 wysiadając na stacji ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ skąd hotel znajduje się w odległości około 800 metrów.

Uwaga: jeśli w wybranym terminie hotel nie będzie dysponował wolnymi miejscami to zostanie zarezerwowany pokój w innym hotelu o podobnym standardzie i lokalizacji. Nasz konsultant przekaże informacje o dostępności podczas rezerwacji.

Opinie naszych klientów

4.50 na podstawie 4 opinie
24 listopada 2015

Wiele razy byłam w Grecji, ale zawsze jeździłam leniuchować na wyspy. Pierwszy raz zdecydowałam się na Ateny żeby wreszcie coś pozwiedzać. Było super, Ateny są piękne. Polecam wcześniej poczytać trochę o zabytkach albo wycieczkę z przewodnikiem, bo można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Ja nie bylam, ale mój chłopak pasjonuje się historią i trochę mi poopowiadał. Samo zwiedzanie dla zwiedzania nie miałoby sensu, a akurat Ateny mają bardzo bogatą historię.

24 listopada 2015

Wszystko ok, oferta została przygotowana specjalnie pod nasze wymagania. Ateny warte odwiedzenia, polecam.

24 listopada 2015

Ateny są super, wiele miejsc do zwiedzania. Akropol i stadion olimpijski koniecznie trzeba zobaczyć. Miasto ma swój klimat i swoją kulturę. Jedzenie jest przepyszne, warto popróbować nowych potraw. Ludzie bardzo mili, wbrew różnym opiniom.

24 listopada 2015

Jestem pod wrażeń Grecji, a Aten w szczególności. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję tam pojechać, bo kilka dni to zdecydowanie za mało żeby zahaczyć o wszystkie uroki tego miasta. W dzień zwiedzanie, a jest tam tyle zabytków, że nie wiadomo gdzie oczy podziać. Wieczorem koniecznie wypad na grecką zabawę!

Zostaw swoją opinie