Tanie wycieczki do mediolanu

Mediolan jest drugim co do wielkości miastem Włoch i stolicą regionu Lombardia. Jest to jedno z najbogatszych miast w Europie oraz znaczące centrum biznesowe i finansowe, uważane za światową stolicę mody. To ważny ośrodek przemysłowy, kulturowy i naukowy, w którym znajduje się 7 uniwersytetów oraz inne akademie i instytuty naukowe. W tym niezwykle urokliwym miejscu historia miesza się z nowoczesnością – Mediolan obfituje w zabytki kultury i sztuki, a jednocześnie biegnie z duchem czasu.
 
Okazja!

Mediolan - 3 dni

Przelot w obie strony i hotel ze śniadaniami.
3 dni
Przelot i hotel

Mediolan - 4 dni

Przelot w obie strony i hotel ze śniadaniami.
4 dni
Przelot i hotel

Mediolan - 5 dni

Przelot w obie strony i hotel ze śniadaniami.
5 dni
Przelot i hotel

 
Znakomitym początkiem wielkiej przygody z Paryżem jest niewątpliwie Wieża Eiffla – najbardziej rozpoznawalny zabytek na świecie. Jedno z największych muzeów sztuki – Luwr, słynna, gotycka katedra Notre Dame i najważniejszy symbol miasta – Łuk Triumfalny, to tylko kilka z obowiązkowych punktów każdego, kto odwiedza stolicę Francji.
 
W mieście nie brak też miejsc rozrywki – spacerując aleją Pól Elizejskich, oprócz Pałacu Elizejskiego, siedziby prezydenta Francji, można natrafić na liczne restauracje, kina, teatry i sklepy. Mnóstwo atrakcyjnych miejsc do zwiedzania sprawia, że każdy może odnaleźć coś dla siebie.
 

Oferta tanich wycieczek samolotem do Mediolanu najczęściej wyszukiwana jest po frazach:

tanie wycieczki do mediolanu, samolotem do mediolanu, wycieczka mediolan, tanie loty do mediolanu, mediolan na 3 dni, zwiedzanie mediolanu, mediolan oferty, mediolan 5 dni, mediolan na 5 dni, tanie wakacje w mediolanie, mediolan wycieczka samolotem, wycieczka do mediolanu na 5 dni