Tanie wycieczki do Budapesztu

Największe miasto i stolica Węgier nie bez powodu jest co roku odwiedzana przez miliony turystów. To wyjątkowo urokliwe i malownicze miasto położone jest nad Dunajem – rzeką, która dzieli je na dwie części (a dawniej dwa oddzielnie miasta: Budę i Peszt), obecnie połączone licznymi mostami. Budapeszt jest niezwykle rozwinięty pod względem kulturowym, naukowym, turystycznym i uzdrowiskowym, dzięki czemu każdy, niezależnie od upodobań, odnajdzie tu coś wyjątkowego.
 
Okazja!

Budapeszt - 3 dni

Przelot w obie strony i hotel ze śniadaniami.
3 dni
Przelot i hotel

Budapeszt - 4 dni

Przelot w obie strony i hotel ze śniadaniami.
4 dni
Przelot i hotel

Budapeszt - 5 dni

Przelot w obie strony i hotel ze śniadaniami.
5 dni
Przelot i hotel

 
Liczne muzea, galerie, teatry i kościoły to tylko nieliczne z mnóstwa uroków węgierskiej stolicy. Szczególnie warto zwiedzić Zamek Królewski i Plac Bohaterów, które wpisano na listę obiektów światowego dziedzictwa kultury. Niewątpliwą wizytówką miasta są budapesztańskie mosty, w tym pierwszy, który połączył leżące po przeciwnych stronach Dunaju miasta – Most Łańcuchowy .
 
Nie brakuje również zielonych terenów, a dla spragnionych odpoczynku obowiązkowym punktem jest Wyspa Małgorzaty, gdzie znajdują się obszerne trawniki, ścieżki rowerowe, liczne baseny i boiska, jak również hotele, kluby i restauracje. Budapeszt jest miastem uzdrowiskowym – podziemne źródła, termy i jaskinie przyciągają rzesze turystów, którzy korzystają z leczniczych właściwości basenów.
 

Oferta tanich wycieczek samolotem do Budapesztu najczęściej wyszukiwana jest po frazach:

tanie wycieczki do budapesztu, samolotem do budapesztu, wycieczka budapeszt, tanie loty do budapesztu, budapeszt na 3 dni, zwiedzanie budapesztu, budapeszt oferty, budapeszt 5 dni, budapeszt na 5 dni, tanie wakacje w budapeszcie, budapeszt wycieczka samolotem, wycieczka do budapesztu na 5 dni