TANIE WYCIECZKI DO BRUKSELI

Stolica Belgii i Unii Europejskiej położona jest w samym centrum kraju nad rzeką Senne. Bruksela jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, naukowym i kulturowym z licznymi teatrami, muzeami i galeriami. To pełne życia miasto zaskakuje mnóstwem atrakcji, jakie są oferowane turystom. Interesujące zabytki, sympatyczni mieszkańcy, smaczne potrawy i ogromna ilość gatunków piwa sprawiają, że każdy, kto odwiedzi to miejsce jest w pełni usatysfakcjonowany i chętnie do niego powraca.
 
Okazja!

Bruksela - 3 dni

Przelot w obie strony i zakwaterowanie w hotelu.
3 dni
Przelot i hotel

Bruksela - 4 dni

Przelot w obie strony i zakwaterowanie w hotelu.
4 dni
Przelot i hotel

Bruksela - 5 dni

Przelot w obie strony i zakwaterowanie w hotelu.
5 dni
Przelot i hotel

 
Najpopularniejszy i szczególnie oblegany w Brukseli jest Grand Place z gotyckim ratuszem, będący miejscem wielu ważnych wydarzeń w historii. Znajduje się w samym sercu miasta i jest to jeden z najbardziej imponujących rynków Europy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje też pochodzący z XIX wieku Dom Króla, w którym znajduje się Muzeum Miejskie, zawierające imponującą kolekcję srebra i ceramiki. Jednym z ważniejszych sakralnych zabytków Brukseli jest położona na wzgórzu Treurenberg Katedra św. Michała i św. Guduli, w której znajdują się bardzo cenne dzieła sztuki, rzeźby i witraże.
 
Niezwykle ciekawym obiektem jest atomium – powiększony 150 miliardów razy model kryształu żelaza. Ze szczytu budowli można podziwiać przepiękną panoramę miasta. Wartym obejrzenia symbolem Brukseli jest też Manneken Pis – fontanna z 1619 roku, przedstawiająca siusiającego chłopca. Koniecznie też trzeba spróbować tradycyjnej belgijskiej czekolady, a w centrum miasta można natrafić na ogromną ilość sklepów, które oferują najbardziej wykwintne słodycze.
 

Oferta tanich wycieczek samolotem do Brukseli najczęściej wyszukiwana jest po frazach:

tanie wycieczki do brukseli, samolotem do brukseli, wycieczka bruksela, tanie loty do brukseli, bruksela na 3 dni, zwiedzanie brukseli, bruksela oferty, bruksela 5 dni, bruksela na 5 dni, tanie wakacje w brukseli, bruksela wycieczka samolotem, wycieczka do brukseli na 5 dni